Se aktiviteter i Røde Kors Ærø og find information på aktivitetslederen.

  • Genbrug
    Lars Pehrson
    Aktivitetsleder, genbrug
    Tlf.nr.: 21492982
    aarup2011@live.dk

    Christian Bruun
    Aktivitetsleder, genbrug
    Tlf.nr.: 46413019
    icbruun@stofanet.dk
  • Ensomhed
    Marietta Larsen
    Aktivitetsleder, besøgstjenesten, ensomhed
    Tlf.nr.: 62581547
    hornum@privat.dk

    Bente Hornum
    Aktivitetsleder, besøgstjenesten, ensomhed
    Tlf.nr.: 29674266
    hornum@privat.dk
  • Julehjælp
    Lothar Voigt
    Kontaktperson, julehjælp
    Tlf.nr.: 86140911
    lothar_voigt@mail.dk
  • Familienetværk
    Mai-Britt Meldgaard Pedersen
    Aktivitetsleder, familienetværket
    Tlf.nr.: 62581993
    mbmoster@gmail.com
  • Indsamling
    Minna Henriksen
    Aktivitetsleder indsamling
    Tlf.nr.: 62581122
    minna@pippihuset.dk

    Annemarie Kristensen
    Aktivitetsleder indsamling
    Tlf.nr.: 23467760
    am.kristensen@live.dk
  • Førstehjælp
    Eva Hybschmann
    Aktivitetsleder, førstehjælp
    Tlf.nr.: 62531667
    Evahybsch@yahoo.dk
  • Integration
    Annemarie Kristensen
    Aktivitetsleder. integration, lektier/sprog
    Tlf.nr.: 23467760
    am.kristensen@live.dk

    Collette Havsteen-Mikkelsen
    Aktivitetsleder. integration, lektier/sprog
    Tlf.nr.: 30951295
    havsteenmikkelsen@post.tele.dk
  • Vågetjenesten
    Inge Lise Rasmussen
    Aktivitetsleder, vågetjenesten, ensomhed
    Tlf.nr.: 61740130
    skolevej2@gmail.com

    Jonna Thygesen
    Aktivitetsleder, vågetjenesten, ensomhed
    Tlf.nr.: 62533630
    jonna.thygesen@mail.dk