Se aktiviteter i Røde Kors Tønder og find information på aktivitetslederen.

  • Integration
    Gurli Jürgensen
    Aktivitetsleder, integration, netværksfamilie/person
    Tlf.nr.: 74723067
    gurli.merete@mail.dk

    Solveig Jensen
    Aktivitetsleder, integration, netværksfamilie/person
    Tlf.nr.: 74743984
    snj.jensen@gmail.com

    Gerda Carl
    Aktivitetsleder, integration, netværksfamilie/person
    Tlf.nr.: 74755603
    Kromose@mail.dk

    Line Haldan Andersen
    Aktivitetsleder, integration, andet
    Tlf.nr.: 71779301
    linehaldan88@gmail.com

    Jonna Vorting
    Aktivitetsleder, integration, andet
    Tlf.nr.: 73738886
    vorting@bbsyd.dk
  • Ensomhed
    Annelise Tækker
    Aktivitetsleder, tryghedsopkald, ensomhed
    Tlf.nr.: 74782824
    lise0812@hotmail.com

    Anne Kirstine Thomsen
    Aktivitetsleder, besøgstjenesten, ensomhed
    Tlf.nr.: 74726343
    anne.kirstine@bbsyd.dk

    Wiebke Johnsen
    Aktivitetsleder, tryghedsopkald, ensomhed
    Tlf.nr.: 74725050
    wiebke@johnsen.biz

    Kamma Jacobsen
    Aktivitetsleder, besøgstjenesten, ensomhed
    Tlf.nr.: 74725702
    kamma@post.tele.dk
  • Samaritter
    Peter Vilsgaard
    Aktivitetsleder, SAM
    Tlf.nr.: 61681639
    petervilsgaard@msn.com
  • Genbrug
    Karin Wallin
    Aktivitetsleder, genbrug
    Tlf.nr.: 20877307
    karin.wallin7@gmail.com
  • Førstehjælp
    Jørn Caspersen Pedersen Aakjær
    Aktivitetsleder, førstehjælp
    Tlf.nr.: 74725779
    kmlj@mail.dk
  • Julehjælp
    Henning Brogaard
    Kontaktperson, julehjælp
    Tlf.nr.: 74789097
    henningbrogaard@hotmail.com
  • Indsamling
    Annegrete Lynggaard
    Aktivitetsleder indsamling
    Tlf.nr.: 74734043
    straedet9@mail.dk

    Tage Nissen
    Aktivitetsleder indsamling
    Tlf.nr.: 74743477
    happytage@yahoo.dk
  • Nørklere
    Anna Johannsen
    Aktivitetsleder, nørkleprogram
    Tlf.nr.: 74721424
    annajohannsen@mail.dk

    Karin Wallin
    Aktivitetsleder, nørkleprogram
    Tlf.nr.: 20877307
    karin.wallin7@gmail.com
  • Vågetjenesten
    Rita Jacobsen
    Aktivitetsleder, vågetjenesten, ensomhed
    Tlf.nr.: 74710467
    rita@iwang.dk

    Marianne Demant
    Aktivitetsleder, vågetjenesten, ensomhed
    Tlf.nr.: 61114393
    johannes.demant@bbsyd.dk